MÖBLER / Bord / Lampbord med lådor 10469567
nr 1046 9567
Lampbord med lådor
England, pelarfot, Mahogny, diameter: 51, höjd: 63 cm
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 juli 2016
kl 20:19:46
16/7 19:10:19
100 kr
18/7 17:53:29